HİZMETLERİMİZ

Değerli Müşterimiz,

Çiçek, insanoğlunun yaşamsal süreci içerisinde her zaman kendine yer bulmuş, bir sunum şekli olmuştur. Kimi zaman sevdiklerimizin ve dostlarımızın üzüntülerine ortak olduğumuzu belirtmek, kimi zaman da sevinçlerini paylaşmak noktasında yanlarında olduğumuzun en güzel ifadesidir çiçekler. Kimi zaman anlatılamayandır, söylenemeyendir çiçekler…

Gonca Çiçekçilik ve Organizasyon olarak biz, duygularınızın ifade edilmesi noktasında sizin tercümanınız olmaktan keyif alacağımızı, gurur duyacağımızı, duygularınıza ortak olacağımızı ve duygularınızı sevdiklerinizle en iyi şekilde buluşturacağımızı iddia ediyoruz.

Kendimize olan güvenimizi sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Bir çiçeğinizin aranjesine başlarken şunu 
aklımızdan çıkarmıyoruz; sizi temsil eden bizi daha çok temsil ediyor. Yaptığımız her aranje, bizim gerçek reklâmımızdır. Aldığımız her teşekkür bizim gurur kaynağımız olmakta, işimize verdiğimiz önem bu anlamda katlanarak büyümektedir.

Gonca çicekcilik ve Organizasyon olarak hizmet alanlarımız; çiçek gönderilirinizi, düğün davet organizasyonlarınızda kullandığınız tüm masa, sandalye ve kumaş giydirmelerinizi, şamdan ve çiçek partellerinizi, nikah masalarınızın kumaş giydirmelerini ve çiçeklendirilmesini, balon süslendirmelerinizi, havai fişek ve volkanlarınızı, temel atma, açılış ve sünnet organizasyonlarınızın tüm gereksinmelerini karşılıyoruz.

İç ve dış mekan çevre düzenlemelerinizi, bitki bakımlarınızı yapıyoruz.