HAKKIMIZDA

Türkiye’ de  Davet Organizasyon sektör olarak 1995 senelerinde sandalye giydirme ve dekorasyon olarak var olmaya başladı. 1999 senesi itibari ile yalnızca dekorasyon alanında değil organizasyonların ve davetlerin ihtiyacı olan her alanda hizmet vermeye başlayarak günümüze kadar gelindi. Gerek Düğünler, Nişanlar, Sünnetler, gerekse Halkla İlişkiler ve Tanıtım firmalarının çözüm ortağı olduk.

Bundan sonra da her geçen sene içinde yelpazemizi genişletmek zorunda kaldık! Davet ve organizasyonlarda ihtiyaç duyulacak her hizmet kendi bünyemizde ve kontrolümüzde olduğunda, başarı ile sonuçlandırmanın mümkün olduğunu gördük ve keyfini yaşadık. Organizasyon içinde farklı yerlerden gelen ekiplerin uyumsuzluğu ve koordinasyon bozukluğu  gibi örnekleri fazlasıyla yaşadıktan sonra müşterilerimizin ikinci işlerinde hep tercih nedeni olduk.

Davet mekanına ilk önce gelen kişi “GONCA DAVET ORGANİZASYON” ve Ekibi, davet mekanından en son ayrılan kişi yine “GONCA DAVET ORGANİZASYON” ve Ekibi’ dir. 

Bundan yola çıkarak, organizasyonlarda bütünlük sağlanması, “Anahtar Teslim” hizmet vermek ve maksimumda müşteri memnuniyeti sağlamak için  tüm “GONCA DAVET ORGANİZASYON ve EKİBİ” profesyonelce ve uygun fiyatlarla yurtiçi ve yurtdışı hizmet vermeye sizlerle birlikte devam etmektedir…